• .

        •  

           

          UWAGA ZMIANA PLANU OD 03.12.2018

          TYGODNIOWY ROZKŁAD OBOWIĄZKOWYCH ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH  W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

          czas trwania zajęć

          klasa

          poniedziałek

          wtorek

          środa

          czwartek

          piątek

          8:00 - 8:45

          III a gim

          wdż

          s. 14

          geografia

            s. 9

          historia

          s. 12

          j. polski

            s. 12

          j. angielski

          s. 10

          8:55 - 9:40

          fizyka

          s. 12

          religia

          s. 14

          w-f

           

          geografia

          s. 9

          j. polski

            s. 14

          9:50 - 10:35

          matematyka

          s. 12

          j. polski

          s. 11

          j. polski

          s. 14

          j. angielski

          s. 10

          technika

          s. 12

          10:45 -11:30

          edukacja dla bezpieczeńswa

          s. 9

          w-f

           

          biologia

          s. 8

          godzina wychowawcza s.k.

          j. niemiecki

          s. 12

          11:50 -12:35

          w-f

           

          j. niemiecki

          s. 14

          wos

          s. 11

          matematyka

          s. 12

          12:45 -13:30

          j. polski

          s. 11

           

          chemia

          s. 8

          matematyka

          s. 12

          chemia

          s. 6

          13:40 -14:25

          historia

           s. 10

           

          matematyka

          s. 12 

          w-f

           

          z. artystyczne

          s. 14

          14:35- 15:20

          religia

          s. 12

           

           

           zajęcia rozwijające

          kreatywność s. 12

           

           

          8:00 - 8:45

          III b 

          gim.

          matematyka

          s. 12

          j. angielski

          s. 10

          geografia

          s. 9

          geografia

           s. 9

           

          8:55 - 9:40

          edukacja dla

          bezpieczeństw

          s. 14

           

          historia

          s. 11

           

           

          j.polski

          s.11

           

           

          historia

          s.11

           

           

           

          9:50 -10:35

          godzina wychowawcza s.k

          w-f

           

          w-f

           

          matematyka

          s. 12

           

          10:45-11:30

          j. polski

          s. 7

          j. polski

           s. 14

          j. angielski

          s. 10

          w-f

           

          j.polski

          s. 8

          11:50-12:35

          wos

          s. 12

          matematyka

          s. 12

          matematyka

          s. 12

          j.polski

          s. 8

          chemia

          s. 10

          12:45-13:30

          religia

          s. 14

          zajęcia rozwijające

          kreatywność  s. 14

          fizyka

          s. 11

          technika

          s. 11

          zajęcia artystyczne

          s. 14

          13:40-14:25

          biologia

          s. 9

           

          j. niemiecki

          s. 10

          wdż

          s.10

          j. niemiecki

          s. 10

          14:35-15:20

          w-f

           

           

          chemia

          s. 12

           

          religia

          s.11

           

          8:00 - 8:45

          VIII a

          j. niemiecki

          s.11/

          j. francuski s.10

          religia s.14

          /etyka s. 8

           

          j. polski

          s. 11

           

          historia

          s.11

           

          j. polski 

          s. 11

           

          8:55 - 9:45

          j. niemiecki

          s.11/

          j. francuski

          s.10

          w-f

           

           

          informatyka

          s.k.

           

           

          geografia

          s.7

           

           

          matematyka

          s.12

           

           

          9:55 -10:35

          w-f

           

          matematyka

          s. 12

          fizyka

          s. 11

          j. polski

          s. 7

          wos

          s. 11

          10:45 -11:30

          chemia

          s. 14

          j. polski

          s.11

          matematyka

          s. 12

          matematyka

          s. 12

          chemia

          s.9

          11:50 -12:35

          j. polski

          s.11

          biologia

          s.14

          w-f

           

          w-f

           

          religia

          s. 11 /

          etyka s.k.

          12:45-13:30

          edukacja dla bezpieczeństwa

          s.12

          j. angielski

          s. 10

          j. angielski

          s. 10

          wdż

          s. 8

          j.angielski

          s. 10

          13:40-14:25

          zajęcia rozwijające kreatywność s. 11

          wos

          s. 11

          godz. wychowawcza

          s. 6

           

          historia

          s.7

          14:35-15:20

           

           

           

           

          fizyka

          s.12

           

           

           

           

          8:00 - 8:45

          VIII b

          j. niemiecki s.11

          /j.francuski.s.10

           

          informatyka

          s.k.

          geografia

          s. 8

          w-f

           

          8:55 - 9:45

          j. niemiecki s.11/

          j. francuski s.10

          matematyka 

          s.12

          j. polski

          s. 14

          j. polski

          s.12

          j. angielski

          s.10

          9:55 -10:35

          fizyka

          s .8

          historia

          s. 8

          matematyka

          s. 12

          wos

          s.11

          j. polski 

          s. 10

          10:45 -11:30

          j. polski

          s.11

          j. angielski s. 10

          w-f

           

          j. angielski s

          .10

          matematyka

          s. 12

          11:50 -12:35

          religia

          s.14

          j. polski

          s.8

           

          matematyka

          s.12

          chemia

          s. 8

          12:45-13:30

          godzina wychowawcza s.6

          wos

          s.9

           

          w-f

           

          fizyka 

          s. 12

          13:40-14:25

          w-f

           

          chemia

          s.12

           

          historia

          s. 9

          religia 

          s.11

          14:35-15:20

          zajęcia roz. kreatywność -j.p. s.11

          wdż

          s.10

           

          edukacja dla bezpieczeństwa

          s. 11

          biologia

          s. 9

           

          8:00 - 8:45

          VII 

          w-f

           

          w-f

           

          w-f

           

           

          zajęcia rozwijające kreatywność

          s. 12

          8:55 - 9:45

          j. angielski

          s. 9

          j.angielski

          s. 10

          historia

          s. 12

           

          w-f

           

          9:55 - 10:35

          j. niemiecki 

          s. 11

          j.polski

          s. 14

          j. polski

          s. 6

           

          j. polski

          s. 9

          10:45 -11:30

          matematyka

          s.12

          matematyka

          s.12

          fizyka

          s. 11

          biologia

          s.11

          muzyka

          s. 14

          11:50-12:35

          j. polski

          s.9

          historia

          s.11

          informatyka

          s. k.

          chemia

          s. 9

          fizyka 

          s.9

          12:45-13:30

          gografia

          s. 9

          chemia

          s. 12

          matematyka

          s.12

          j. polski

          s.9

          religia

          s. 11 

          13:40-14:25

          religia

          s.12

          wdż

          s. 10

          godzina wychowawcza

          s.7

          matematyka

          s. 12

          geografia

          s.9

          14:35-15:20

          biologia

          s. 9

           

          plastyka

          s. 14

          j. angielski

          s.10

          j. niemiecki

          s. 10

           


           

           

           

           

          8:00 - 8:45

          VI

          zajęcia komputerowe

          /dz

           

          zajęcia rozwijające kreatywność s.7

          j. polski

          s.7

          matematyka

          s. 7

          8:55 - 9:40

          matematyka s. 7

           

          matematyka

          s. 7

          w-f

           

          religia

          s.11

          9:50 -10:35

          przyroda

          s.9

           

          przyroda

          s.9

          religia

          s.6

          muzyka

          s. 14

          10:45-11:30

          godzina wychowawcza s.k.

           

          w-f

           

          historia

          s. 9

          j. polski

          s.6

          11:45-12:30

          j. polski

          s. 10

          w-f

           

          j. polski

          s.11

          j. angielski s.10

          w-f

           

          12:4513:30

          j. polski

          s.10

          j. angielski s.11

          j. angielski

            s.9

          plastyka

          s.14

           historia

          s. 7

          13:40-14:25

           

          j.polski

          s.9

          z. techniczne

          s.9

          matematyka

          s. 7

          zajęcia

          komputerowe

          /ch

          14:35-15:20

           

           

          przyroda

          s. 9

           

           

           

           

          8:00 - 8:45

          V a

          geografia

          s.9

          religia

          s.11

          w-f

           

          w-f

           

          technika

          s.6

          8:55 - 9:40

          informatyka s.k

          matematyka s.7

          biologia

          s. 14

          j. angielski

          s. 9 /s. 10

          j. polski

          s.9

          9:50 - 10:35

          j. polski

          s. 14

          j. angielski

          s. 9/s.10

          matematyka

          s.7

          plastyka

          s.14

          matematyka

          s.7

          10:45 -11:30

          w-f

           

          historia

          s. 7

          j. polski

          s. 14

          j. polski

          s.14

           

          11:45 -12:30

          godzina wychowawcza

          s. 7

          j. polski

          s. 7

          j. angielski

          s. 9/s. 10

          muzyka

          s.14

           

          12:45-13:30

          historia

          s. 7

          w-f

           

          religia

          s. 6

          matematyka

          s.7

           

          13:40-14:25

           

           

           

          chór

           

          14:35-15:20

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          8:00 - 8:45

          V b

          j. polski

          s.8

          matematyka

          s.7

          biologia

          s.14

          muzyka

          s.14

          j. polski

          s. 8

          8:55- 9:40

          geografia

          s.8

          w-f

           

          w-f

           

          j. angielski

          s.9 /s.10

          technika

          s. 6

          9:50 - 10:35

          w-f

           

          j. angielski

          s.9 /s.10

          godzina  wychowawcza

          s.k.

          j. polski

          s. 8

          religia

          s. 6

          10:45 -11:30

           

          j. polski

          s.8

          matematyka

          s.7

          matematyka 

          s.7

          matematyka

          s.7

          11:45-12:30    

          j. angielski 

          s.9/s.10

          religia

          s. 6

          historia

          s.6

          12.45.- 13.30    

          j. polski

          s.14

          historia

          s.6

          informatyka

           

          13.40 - 14.25    

          plastyka

          s.14

          chór

           

          w-f

           

          14:35 -15:20

           

           

           

           

           

           

          8:00 - 8:45

          IV a

          matematyka

          s.7

          historia

          s. 12

           

          j. angielski

          s.9/s.10

          j. polski

          s. 9

          8:55- 9:40

          w-f

           

          j. polski

          s. 9

           

          muzyka

          s. 14

          godzina wychowawcza s.k.

          9:50 - 10:35

          j. polski

          s.10

           matematyka

          s.7

           

          w-f

           

          informatyka

          s.k.

          10:45 -11:30

          j.angielski

          s.10

          w-f

           

          j.polski

          s. 9

          j. polski

          s. 6

          w-f

           

          11:45 -12:30

           

          j. angielski

          s.9/ s.10

          matematyka

          s.7

          technika

          s. 3

          matematyka

          s. 7

          12:45 -13:30

           

          religia

          s.7

          plastyka

          s.3

          przyroda

          s. 10

          przyroda

          s. 9

          13:30 -14:15

           

           

          religia

          s.11

          chór

           

           

          14:25-15:10

           

           

          j. angielski

          s.10

           

           

           

          8:00 - 8:45

          IV b

          w-f

           

          informatyka

          s.k.

           

          j. angielski

          s.6 /s.10

          religia

          s. 14

          8:55- 9:40

          j. polski

          s. 5

          godzina wychowawcza s.k.

           

          j. polski

          s. 8

          matematyka

          s. 7

          9:50 -10:35

          matematyka

          s. 7

          w-f

           

           

          przyroda

          s. 9

          j. polski

          s. 8

          10:45-11:30

          j. angielski

           s. 10

          przyroda

          s.9

           

          plastyka

          s.8

          historia

          s.11

          11:45-12:30

           

          j. angielski

          s.9/ s.10

          w-f

           

          matematyka

          s. 7

          muzyka

          s.14

          12:45-13:30

           

          j. polski

          s. 6

          matematyka

          s.7

          technika

          s.3

          w-f

           

          13:30 -14:15

           

          religia

          s.7

          j. polski

          s.8

          chór

           

           

          14:25 -15:10

           

           

          j. angielski

          s. 10

           

           

           

           

           

          czas trwania zajęć

          oddział

          poniedziałek

          wtorek

          środa

          czwartek

          piątek

          8:00 - 8:45

          III a

          ed. wczesnoszkolna

          s. 6

          ed.

          wczesnoszkolna

          s. 6

          religia

          s.6

           

          zajęcia rozwijające kreatywność s. k.

          ed.

          wczesnoszkolna

          s.3

          8:55 - 9:40

          ed.

          wczesnoszkolna

          s. 6

           

          ed.

          wczesnoszkolna

          s.6 

          ed.

          wczesnoszkolna

          s.6

          zajęcia komputerowe

          s.k.

           

          ed. wczesnoszkolna

          s. 8

           

          9:50 - 10:35

          ed. wczesnoszkolna s.6

          ed. wczesnoszkolna

          s.6 

          w-f

           

          ed. wczesnoszkolna

          s.5

          w-f

           

          10:45 - 11:30

          ed. wczesnoszkolna 

          s.6

          j. angielski

          s.6

          ed. wczesnoszkolna

          s.6

          ed. wczesnoszkolna 

          s.5

           

          11:45 - 12:30

           

          religia

          s.6

          ed. wczesnoszkolna

          s.6 

          ed. wczesnoszkolna

          s. 5

           

          12:45 - 13:30

           

           

           

          w-f 

           

           

          13:40 - 14:25

           

           

           

          j. angielski

          s. 5

           

          14:35 - 15:20

           

           

           

          chór

           

           

           

          czas trwania zajęć

          III b

          poniedziałek

          wtorek

          środa

          czwartek

          piątek

          8:00 - 8:45

          ed. wczesnoszkolna 

          s. 5

          ed. wczesnoszkolna

          s.5

          ed. wczesnoszkolna

          s.10

          ed. wczesnoszkolna

          s. 5 

          ed. wczesnoszkolna

          s.5 

          8:55 - 9:40

          w-f

          ed. wczesnoszkolna

          s.5

          zajęcia

          komputerowe

          s.k.

          ed. wczesnoszkolna 

          s.5

          ed. wczesnoszkolna 

          s.5

          9:50 - 10:35

          ed. wczesnoszkolna

          s.5

          zajęcia

          komputerowe

          s.k.

          ed. wczesnoszkolna

          s.10

          w-f

           

           

          w-f

           

           

          10:45 - 11:30

          ed.

          wczesnoszkolna 

          s.5

           

          j. angielski

           

          s. 5

          ed. wczesnoszkolna

          s.3

          religia

          s.5

          11:45 - 12:30

          religia

          s. 5

           

          ed. wczesnoszkolna s.5

           

          j. angielski

          s.5

          12:45 - 13:30

           

           

          zaj. rozwijające kreatywność s.5

           

           

          13:40-14:25

           

           

           

           

           

          14:35 - 15:20

           

           

           

           

           

           

          czas trwania zajęć

          II a

          poniedziałek

          wtorek

          środa

          czwartek

          piątek

          8:00 - 8:45

           

          w-f

           

          ed. wczesnoszkolna s.4

          ed.wczesnoszkolna s.4

          ed.wczesnoszkolna s.4

          8:55 - 9:40  

          j. angielski

          s. 8

          j. angielski

          s.4

          ed.wczesnoszkolna

          s.4

          ed.wczesnoszkolna

          s.4

          9:50 - 10:35

           

          ed. wczesnoszkolna

          s. 5 

          ed. wczesnoszkolna 

          s.4

          ed

          .wczesnoszkolna 

          s.4

          ed.

          wczesnoszkolna

          s.4

          10:45 - 11:30

          ed. wczenoszkolna 

          s.8

          ed.

          informatyczna

          s.k.

          ed.

          wczesnoszkolna s.4

           

          w-f

           

           

          11:45 - 12:30

          w-f

           

           

          ed. wczesnoszkolna

          s.5

          ed.

          wczesnoszkolna s.4

           

          religia

           

          s.4

          12:45 - 13:30

          ed.

          wczesnoszkolna

          s. 5

          zajęcia rozwijające

          kreatywność

          s.5

           

           

           

          13:40-14:25

          religia

          s. 5

           

           

           

           

          14:35 - 15:20

           

           

           

           

           


           

           

           

           

           

          czas trwania zajęć

          oddział

          poniedziałek

          wtorek

          środa

          czwartek

          piątek

          8:00 - 8:45

          II b

          zaj. rozwijające kreatywność s.4

          j. angielski

          s. 4

          ed. wczesnoszkolna 

          s.8

          w-f 

           

           

          8:55 - 9:40

          j. angielski

          s.4

          ed.

          wczesnoszkolna s.4

          ed. wczesnoszkolna 

          s.8

          ed. wczesnoszkolna 

          św.

           

          9:50 - 10:35

          ed. wczesnoszkolna s.4

          ed.wczesnoszkolna s.4

          ed. wczesnoszkolna 

          s.8

          ed. wczesnoszkolna św.

           

          10:45 - 11:30

          ed. wczesnoszkolna

          s.4

          ed.

          wczesnoszkolna

          s.4

          ed. informatyczna

          s.k.

           

          ed.

          wczesnoszkolna s.4

          11:45- 12:30

          ed. wczesnoszkolna

          s.4

          w-f

           

          religia

          s.8

           

          w-f

           

          12:45 - 13:30

          religia

          s.4

           

           

           

          ed.

          wczesnoszkolna s.4

          13:40 - 14:25

           

           

           

           

          ed.

          wczesnoszkolna s.4

          14:35 - 15:20

           

           

           

           

           

           

          czas trwania zajęć

          I a

          poniedziałek

          wtorek

          środa

          czwartek

          piątek

          8:00 - 8:45

           

          ed. wczesnoszkolna 

          s.3

          ed. wczesnoszkolna

          s.5

          ed.

          wczesnoszkolna s.3

          zaj. rozwijające kreatywność

          s.k.

          8:55- 9:40

           

          ed.

          wczesnoszkolna

          s.3

          ed. wczesnoszkolna

          s.5

          ed.

          wczesnoszkolna s.3

          w-f

           

           

          9:50 - 10:35

           

          ed.

          wczesnoszkolna

          s.3

          j. angielski

          s.5

          ed.

          wczesnoszkolna s.3

          ed. wczesnoszkolna 

          s. 5

          10:45 - 11:30

          ed. wczesnoszkolna s.3

          religia

          s.5

           

          w-f

           

          ed. wczesnoszkolna 

          s.3

          11:45- 12:30

          ed. wczesnoszkolna

          s.3

          ed.

          iformatyczna

          s.k.

           

          j. angielski 

          s.5

          ed. wczesnoszkolna

          s.3

           

          12.45-13.30        

          religia

          s. 3

          12:45 - 13:30

          w-f

           

           

           

                                            

          13:40-14:25

          ed. wczesnoszkolna s.3

           

           

           

           

          14:35 - 15:20

           

           

           

           

           

           

           

          czas trwania zajęć

          Ib

          poniedziałek

          wtorek

          środa

          czwartek

          piątek

          8:00 - 8:45

          ed. wczesnoszkolna

          s. 3

           

          j.angielski

          s.3

          ed.wczesnoszkolna św.

          w-f

           

          8:55 - 9:40

          ed. wczesnoszkolna  s.3

           

          religia

            s. 3

          w-f

           

          ed. wczesnoszkolna

          s.3

          9:50 - 10:35

          ed. wczesnoszkolna s.3

           

          ed. wczesnoszkolna s.3

          ed. 

          informatyczna

          s.k.

          ed. wczesnoszkolna

          s.3 

          10:45 - 11:30

          w-f

           

          ed.

          wczesnoszkolna

          s.3

          ed.

          wczesnoszkolna

          s.3

          ed.

          wczesnoszkolna

          s. 4

           

          11:45 - 12:30

           

          ed.

          wczesnoszkolna

          s.3

          ed.

          wczesnoszkolna

          s. 3

          ed.

          wczesnoszkolna s.4

           

          12:45 - 13:30

           

          ed. wczesnoszkolna

           s.3

           

           

          13:40-14:25

           

          j. angielski

          s.3

           

           

           

          14:35 - 15:20

           

          religia

          s.3

           

           

           

           

           

           

          godziny

          oddziały

          poniedziałek

          wtorek

          środa

          czwartek

          piątek

          7:00 - 17:00

          OPA

           

          11:00 - 11:30 - religia

          10.30: - 11:00 - w-f

           

          10.30:-11:00 -  w-f

          10:40 - 11.10 - religia

          11:10 - 11.40 - j. angielski

          11:00 – 11:30 - j. angielski

           

           

          7:00 - 17:00

          OPB

          10.25:-10:55 - j. angielski

          10.30:11:00 - w-f

          11:00-11:30 - religia

          10.00 - 10.30 - w-f

          11.10:-11:40 - religia

          10.25:10:55 - j. angielski

           

           

          7:00 - 17:00

          OPC

          10:00 - 10:30 w-f

          9.45:10.15 - religia

          10.25:10:50 - religia

          9.30:10:00 - w-f

          10.35:11.05 - j. angielski

          9.50:10.20- j. angielski

           

          7:00 -

          17:00

          OPD

          9.50:10.20 - j. angielski

          10.25:10.55 - religia

          10.20:10.50 - religia 10.00:10:30 - w-f 10.00:10.30 - j. angielski

          10:00:10.30 - w-f

           

           

          legenda:

          w -f

          wychowanie fizyczne

          OP

          odział przedszkolny

          wdż

          wychowanie do życia w rodzinie