• Dzień Dziecka

• W dniu 4.06.2018r. odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Starych Załubicach wraz ze swoimi wychowawczyniami, udały się na teren pobliskiego placu zabaw by wspólnie świętować Dzień Dziecka. Od godziny 8.00 na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Maluchy miały okazję zamienić się w chemików i wziąć udział w lekcji chemii i poeksperymentować z suchym lodem. Oczywiście dzieci były bardzo zadowolone i zachwycone spotkaniem z Panią chemik, która przybliżyła im świt chemii poprzez zabawę. Na placu zabaw na uczniów czekał dmuchany balon , który był jedną z głównych atrakcji tego dnia. Oprócz świetnej zabawy na dmuchanej zjeżdżalni na podopiecznych czekały gimnazjalistki z naszej szkoły które  specjalnymi kredkami malowały buzie wszystkich maluchów. Były to podobizny tygrysów, kotków, piesków a na rękach widniały piękne motyle i serduszka. Dzieci z wielkim apetytem zjadały pyszne Hot Dogi przygotowywane przez radę rodziców z Naszej szkoły. Maluchy z wielkim apetytem zjadały przygotowane smakołyki, popijając soczkiem, który to ufundowała dyrekcja naszej placówki. Siły starczyło jeszcze na wspólne tańce i zabawy z animatorami. Gdy wróciliśmy do szkoły czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka. Ostatnim punktem programu było kosztowanie pysznych mleczno - owocowych koktajli. Po dniu pełnym wrażeń przedszkolaki z uśmiechniętymi buziami, wraz z rodzicami udały się do domu.

Uczniowie klas I-IV s.p. natomiast wyruszyli w rejs statkiem po Jeziorze Zegrzyńskim, gdzie mogli podziwiać piękno przyrody. Starsi uczniowie naszej szkoły spędzili ten dzień w sali gimnastycznej, gdzie odbywały się różnego rodzaju konkurencje sportowe, a na zakończenie imprezy odbyła się dyskoteka.

Wszystkie dzieci z wychowawcami bardzo dziękują dyrekcji oraz radzie rodziców za moc atrakcji , które czekały na Nas w tym dniu.