• Świetlica szkolna czynna jest codziennie w godzinach 7:00 - 17:00

• Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest złożenie w świetlicy bądź u wychowawcy dziecka prawidłowo oraz kompletnie wypełnionej karty w wyznaczonym przez szkołę terminie.

Celem działalności świetlicy szkolnej jest zapewnienie opieki uczniom przed i po lekcjach w bezpiecznym, miłym otoczeniu oraz stworzenie warunków do wypoczynku, relaksu, zjedzenia posiłków i odrobienia zadań domowych.

W świetlicy prowadzone są zajęcia:
          * plastyczne
          * ruchowe
          * muzyczne
          * czytelnicze
          * pomoc w odrabianiu prac domowych

Zajęcia prowadzone są wg rocznego planu pracy realizowanego w formie tematów tygodniowych dotyczących życia szkoły, wydarzeń kulturalnych i historycznych, zmian zachodzących w przyrodzie w ciągu roku, dni uroczystych i świątecznych. Wychowankowie mogą brać udział w licznych świetlicowych konkursach, zawodach i imprezach.