• Informacje

Szanowni Rodzice!!!

Prezydium Rady Rodziców zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o wpłatę składki na Radę Rodziców 2018/2019.

Dobrowolna składka na bieżący rok wynosi 60 zł .

Pragniemy, by wpłaty na fundusz Rady Rodziców nie były traktowane jako obowiązek, lecz były przejawem naszej społecznej dojrzałości i współodpowiedzialności za dobro naszych dzieci. Informujemy, że najczęstszymi wpłacającymi grupami są Oddziały Przedszkolne, które zbierają najwyższą kwotę składek. W tym roku postanowiliśmy wewnętrznie oddzielić zebrane środki Oddziałów Przedszkolnych od Szkoły Podstawowej ze względu na inne potrzeby dzieci wynikających ze zróżnicowania wiekowego. W związku z powyższym, Rada Rodziców zwraca się z gorącą prośbą do Państwa o wpłacanie składek tak, żeby dzieci przedszkolne mogły korzystać z dofinansowania do teatrzyków, koncertów, imprez rocznych –Bal Karnawałowy, Dzień Dziecka i innych), a młodzież szkolna miała finansowane m.in. przejazdy na zawody sportowe, Bal karnawałowy, Dzień Dziecka i inne wynikające z ich potrzeb. Z roku na rok, liczba osób wpłacających jest coraz mniejsza, działanie Rady bez Państwa wpłat jest niemożliwe.

Z Preliminarzem wydatków możecie Państwo zapoznać się na stronie Szkoły w zakładce Rada Rodziców od dnia 12 listopada.

Wpłaty można dokonać w holu szkoły podczas zebrań z Rodzicami , jak również u Przewodniczącego klasy lub bezpośrednio na konto:

WBS O. Radzymin

Nr konta : 91 8015 0004 4000 2860 2040 0001 tytułem: Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Starych Załubicach, imię i nazwisko ucznia, klasa.

Serdecznie dziękujemy!