• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
        • PROJEKT
          • Dawid Trąbicki i Anhelina Frantsishkov zachwycili swoją recytacją

VI Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Michaliny Chełmońskiej - Szczepankowskiej

odbył się 26 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Słupnie.

Swoją recytacją zachwycili nasi uczniowie:

Dawid Trąbicki, który zdobył I miejsce w kategorii uczniów kl. VII - VIII

oraz Anhelina Frantsishkov, która zajęła I miejsce w kategorii kl. V-VI.

• Michał Bylak - gminnym mistrzem ortografii

Czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w I Gminnym Dyktandzie Patriotycznym zorganizowanym

przez Szkołę Podstawową w Nadmie. Sprawdzian umiejętności ortograficznych odbył się 22 listopada,

a wzięło w nim udział 27 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych w gminie Radzymin.

Tekst dyktanda zaczerpnięto z Kronik XX wieku i jak mówią organizatorzy:

• Otwarcie nowego skrzydła przedszkolnego w szkole w Starych Załubicach

W poniedziałek 3 grudnia uroczyście otwarto nowe skrzydło budynku Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Starych Załubicach. W nowoczesnych, w pełni wyposażonych pomieszczeniach będzie się uczyć i bawić setka przedszkolaków. Dzięki nowej przestrzeni cała szkoła może lepiej zorganizować pracę, a dzieci będą się uczyć w dogodniejszych warunkach.

• LAUREACI KONKURSU "MIŚ - MÓJ PRZYJACIEL"

Serdecznie dzIękujemy wszystkim dzieciom za tak liczne prace, które wzięły udział w konkursie

pt. „ Miś - mój przyjaciel’’. Oto wyniki konkursu

Klasy 1-3:

I miejsce - Oliwia Budek kl. IIa

II miejsce - Maja Gołembiewska kl. IIIa oraz Jakub Pisarek kl. Ib

III miejsce - Gabrysia Wrona kl. IIa oraz Adam Kijak kl. I a.

• Partnerzy

• {#1508} 1