31.01.2018

Dnia 22 grudnia w klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły społeczność szkolną Jasełka wystawione przez uczniów klasy V i VI  przygotowywane pod kierunkiem pani katechetki Marty Rybak. Oprawę muzyczną – kolędy przygotowała pani katechetka Anna Jańczyk wraz z uczniami klasy VIIa. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor Szkoły Edward Biernacki składając wszystkim zebranym wszystkim zebranym życzenia świąteczne.

• Monitoring szkolny

03.01.2018

Informujemy, że Monitoring prowadzony jest przez Szkołę Podstawową w Starych Załubicach, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz ochrony osób i mienia. Obejmuje budynek szkoły oraz teren przyległy przy budynku. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu 227617122 lub drogą elektroniczną gim-zalubice@wp.pl.